Skład Rady Miejskiej


Tadeusz Kubak
Przewodniczący Rady Miejskiej
Imię:
Tadeusz
Nazwisko:
Kubak
Email:
tadeusz.kubak@radomsko.pl
Telefon:
501-334-430
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jadwiga Łysik
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Łysik
Email:
jadwiga.lysik@radomsko.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Beata Kowalska
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Beata Kowalska
Imię:
Beata
Nazwisko:
Kowalska
Email:
beata.kowalska@radomsko.pl
Telefon:
604-238-363
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bartłomiej Biskup
Radny
Imię:
Bartłomiej
Nazwisko:
Biskup
Email:
bartlomiej.biskup@radomsko.pl
Telefon:
518-338-448
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Kamil
Nazwisko:
Bugdal
Email:
kamil.bugdal@radomsko.pl
Telefon:
516-129-320
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Rafał Dębski
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Dębski
Email:
rafal.debski@radomsko.pl
Telefon:
660 – 674 – 215
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Jacek Gębicz
Imię:
Jacek
Nazwisko:
Gębicz
Email:
jacek.gebicz@radomsko.pl
Telefon:
576-310-203
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Dariusz
Nazwisko:
Kopeć
Email:
dariusz.kopec@radomsko.pl
Telefon:
500-576-377
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Kucharski
Email:
andrzej.kucharski@radomsko.pl
Telefon:
502-682-278
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Piotr
Nazwisko:
Lewandowski
Email:
piotr.lewandowski@radomsko.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 21 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Marzena Morawiec
email: brm@radomsko.pl
, w dniu:  22‑11‑2018 08:25:48
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Jacek P
email: jacek@radomsko.pl
, w dniu:  22‑11‑2018 08:25:48
Data ostatniej aktualizacji:
20‑05‑2021 11:21:26
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie