Komisja Rewizyjna


Bartłomiej Biskup
Przewodniczący
Imię:
Bartłomiej
Nazwisko:
Biskup
Email:
bartlomiej.biskup@radomsko.pl
Telefon:
518-338-448
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Kamil
Nazwisko:
Bugdal
Email:
kamil.bugdal@radomsko.pl
Telefon:
516-129-320
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Dariusz
Nazwisko:
Kopeć
Email:
dariusz.kopec@radomsko.pl
Telefon:
500-576-377
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Piotr
Nazwisko:
Lewandowski
Email:
piotr.lewandowski@radomsko.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Robert
Nazwisko:
Lewandowski
Email:
robert.lewandowski@radomsko.pl
Telefon:
502-620-323
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Piotr
Nazwisko:
Lisowski
Email:
piotr.lisowski@radomsko.pl
Telefon:
501-092-818
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Grzegorz
Nazwisko:
Minecki
Email:
grzegorz.minecki@radomsko.pl
Telefon:
728-961-166
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Otoliński
Email:
andrzej.otolinski@radomsko.pl
Telefon:
601-146-069
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Wioletta
Nazwisko:
Pal
Email:
wioletta.pal@radomsko.pl
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Dorota
Nazwisko:
Sujka
Email:
dorota.sujka@radomsko.pl
Telefon:
605-730- 061
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 11 Numer strony: 1  2  
Informacja wytworzona przez:
Marzena Morawiec
email: brm@radomsko.pl
, w dniu:  22‑11‑2018 09:56:02
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Jacek P
email: jacek@radomsko.pl
, w dniu:  22‑11‑2018 09:56:02
Data ostatniej aktualizacji:
20‑05‑2021 11:44:03
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie